Super Talent F3000UB8G 8GB DDR4-2400MHz PC4-19200 Non-ECC
Part Number: F3000UB8G
Brand : Super Talent
Request A Quote
Description
Product Description
Super Talent - F3000UB8G - 8GB DDR4-2400MHz PC4-19200 Non-ECC Unbuffered CL17 288-Pin UDIMM 1.2V Single Rank Memory Module
Product Condition:Refurbished
General Information
Product Type
RAM
Technical Information
Memory Capacity
8 GB
Memory Technology
DDR4 SDRAM
Product Voltage
1.35 V DC
RAM Speed
3000 MHz